Šiltinimas ekovata ir kitomis medžiagomis

Nors dabar yra vasara ir už lango šiltai sau kaitina saulutė, verta galvoti ne tik apie vasaros malonumus. Jau vasaros sezonu reikia pradėti ruoštis žiemai ir galvoti apie kuo šiltesnius namus tuo laiku. Pastatų šiltinimas ekovata dabar įgavo tikrą pagreitį. Vasaros dienos ilgos, orai geri, nelietingi, todėl dabar yra pats metas apšiltinti savo namus. Pirmiausia, ką Jums reikia padaryti, tai nuspręsti, koks šiltinimo būdas Jums atrodo palankiausias. Tai gali būti šiltinimas ekovata, mineraline vata, poliuretano putomis ir kita. Žinoma, medžiagos pasirinkimas dar labai stipriai priklauso ir nuo to, kurias pastato dalis norite apšiltinti. Aišku, greičiausiai Jums rūpi tik sienų apšiltinimas, tačiau nespjaukite į vandenį. Pirmiausia bent jau internete susipažinkite su tokiu dalyku, kaip termoviziniai tyrimai. Jei apie tokius Jums dar neteko girdėti, kviečiame trumpai susipažinti su tuo.ekovata

Jei atliksite tokius tyrimus, Jūs galėsite žinoti, kurias pastato vietas Jums reikia pašildyti. Su specialiais infraraudonaisiais spinduliais yra matuojamas ir stebimas pastatas. Specialiais matuokliais yra nustatoma, ar šiltinti reikia stogą, sienas, grindis, palėpę, o gal viską iš karto?

Termoviziniai matuokliai mato šviesą, kurią skleidžia šilumos spektras. Vaizdai per įrašus puikiai parodo temperatūrų svyravimus. Šiltosios zonos yra parodomos baltos spalvos. Tai reiškia, kad būtent tų vietų izoliuoti nėra būtinybės. Termoviziniai tyrimai yra labai puikūs tuo, kad parodo viso pastato net ir menkiausius įtrūkimus. Tada galima lengviau suprasti ir jau su visomis žiniomis imtis apšiltinimo darbų. Dažniausiai žmonės nė nežino, ką namuose reikia šiltinti, tik žino faktą, jog namuose yra per šalta. Kartais užsisako tik sienų šiltinimą, tačiau visa padėtis pagerėja tik nedaug. Taip nutinka, pavyzdžiui, tuo atveju, jei stogas turi tam tikrų pažeidimų. Ir per ji iškeliauja lauk didžioji dalis namų šilumos. Taigi e išsamių turimų ir rimtos specialistų komandos net neverta yra pradėti daryti bet kokius šiltinimo darbus. Kitas reikalas yra, jei namas yra ką tik pastatytas. Tada geriausia būtų atlikti kuo daugiau šiltinimo darbų jame, kad ja garantuotai galėtumėt džiaugtis visais teikiamais privalumais. Tačiau, jei namas naujas dažniausiai Jums pradžiai pakaks ir paprasto sienų apšiltinimo. Na galbūt dar ir grindų apšiltinimo.

Termovizijos prietaisai dar tarnauja ir kaip priemonė, padedanti kontroliuoti namo kokybę. Šiaip visi šiltinimai dar ir labai stipriai priklauso nuo to, kokiame regione Jūs gyvenate: šiltame, ar šaltame. Lietuvoje vyrauja šaltas klimatas, nes čia yra ilgos žiemos, todėl mums yra svarbu, kad namuose būtų šilta. Tačiau, pavyzdžiui, kuriame nors Italijos miestelyje netgi visos namo statybos vyksta kitaip. Ten yra labai karštas klimatas, todėl visas pagrindinis dėmesys yra sutelkiamas į tai, jog namuose būtų nuolatos palaikoma maloni vėsa. Tam, kad karštomis vasaros dienomis bent jau pastatuose nebūtų karšta, kaip pirtyse.

Termoviziniai tyrimai ypač gerai gali nurodyti stogų nesandarumą. Geriausias patarimas, kurį mes Jums galime suteikti – tai būtinai atlikite šiuos šilumos laidumo tyrimus, prieš pirkdami ne naują namą. Tai bus Jums labai naudinga, kadangi parodys nesandarias pastato vietas. Tokiu atveju, Jūs galėsite žymiai efektyviau derėtis su namo pardavėju, o blogiausiu atveju teisog atsisakyti pirkti namą, jei tai pasirodys tiesiog ekonomiškai nelogiška. Apskritai, kai ruošiatės pirkti ne naują namą – visada į pastatų apžiūras pasikvieskite patyrusius ekspertus, kad jie galėtų Jums padėti lengviau priimti atsakingus sprendimus.

Kompiuterinė diagnostika Vilniuje

Kompiuterinė diagnostika VilniujeKompiuterinė diagnostika Vilniuje tai yra galimybė  objektyviai įvertinti jūsų automobilio mechaninę būklę, sužinoti gedimus dar tik pradinėse stadijose ir jas laiku pašalinti.  Reguliarus elektroninių sistemų testavimas  suteiks  galimybę išvengti rimtų gedimų, o tai reiškia, kad bus užtikrintas jūsų važiavimo patogumas. Kompiuterinė diagnostika suteikia  galimybę:

nustatyti ir  pagerinti automobilio variklio  duomenis;

Nustatyti ir pagerinti  daviklių   rodmenis;

Taip pat gali būti atliekamas elektros įrenginių  patikrinimas;

Gali būti atliekama  važiuoklės kompiuterinė diagnostika;

Taip pat galima patikrinti kaip funkcionuoja įpurškimo sistema ir degimas.

Jūs norite žinoti viską apie savo automobilio gedimus, greitai pašalinti gedimus, važiuoti keliais ir jaustis saugiai?  Tokiu atveju  jums yra reikalinga  kompiuterinė diagnostika Vilniuje, kuri garantuos ne tik gedimų pašalinimą jūsų automobilyje, tačiau taip pat optimaliu būdu pašalins visus gedimus.  Be jokių abejonių laiku atlikta jūsų automobilio diagnostika  pratęs jūsų automobilio tarnavimo laiką.  Kartais daug paprasčiau yra išvengti nemalonumų, nei vėliau mėginti pašalinti rimtus gedimus.  Jei jūs būsite tikri, kad jūsų automobilis yra patikimas, o tai reiškia, kad jūs galėsite jaustis saugiai. Kompiuterinė diagnostika Vilniuje tai  tikrai bus reikalinga paslauga jei jūs norite keliauti  į tolimą kelionę arba, kai perkate jau panaudotą automobilį.  Specialistai tvirtina, kad  kompiuterinė diagnostika turi būti atliekama reguliariai ir ne rečiau kaip du kartus per metus.  Diagnostika jums  gali padėti nustatyti šių sistemų darbą: tai variklio, kuro sistemos, važiuoklės, transmisijos ir kitų.  Operatyvus klaidų nustatymas ir gedimų pašalinimas  padės jums sutaupyti laiką, pinigus ir taip pat automobilio savininko nervus.  Profesionali kompiuterinė diagnostika Vilniuje  jums garantuos visų klaidų radimą.

Kompiuterinė diagnostika Vilniuje yra atliekama naudojant  specialius skanerius, kurie turi  visas reikiamas funkcijas, kad būtų atlikta kokybiška jūsų automobilio diagnostika.  Mes nuolat tobuliname savo sugebėjimus ir naudojame modernias technologijas ir šiuolaikišką kompiuterinę įrangą.  Tik pilna ir laikus atlikta kompiuterinė diagnostika gali suteikti realią informaciją apie jūsų automobilio sistemų būklę.  Mūsų įmonėje dirba tik profesionalūs specialistai, kurie užtikrinai atsakingai atliekamus darbus. Be to,  mes jums galime pasiūlyti  optimalų kainos ir kokybės santykį ir suteikiame visas garantijas.  Daugelyje situacijų  be kompiuterinės diagnostikos nėra įmanoma greitai ir efektyviai nustatyti techninę automobilio būklę.  Tačiau be  šiuolaikiškos  įrangos, kurią naudoja mūsų centras būtų neįmanoma  kokybiškai atlikti kompiuterinės diagnostikos.  Kadangi mes turime pakankamai žinių, patirties ir  visą reikiamą techniką, todėl automobilio diagnostika gali būti atliekama operatyviai.  Jūs gausite pilną ataskaitą apie tai kaip turi būti atliekamas techninis aptarnavimas. Mes taip pat galėsime atlikti jūsų  automobilio remonto  darbus.  Kai yra naudojama tokia įranga, kurią turime mes visų mechanizmų tikrinimas tampa kur kas tikslesnis, o tai suteikia galimybę per trumpą laiką nustatyti  visų sistemų ir  signalų būklę ir atpažinti visas klaidas.  Jums skirta kompiuterinė diagnostika Vilniuje suteiks jums galimybę  nustatyti  visus  jūsų transporto priemonės defektus ir gedimus.  Kai bus atliekama jūsų automobilio kompiuterinė diagnostika bus nustatomi įvairūs fiziniai parametrai, taip pat yra nustatom tiek kenksmingų dujų išmeta  jūsų automobilis ir visus diagnostikos rezultatus.  Pagal gautus kompiuterinės diagnostikos rezultatus jūs galėsite aptarti būsimą remonto darbų taktiką ir kaip būtų galima pašalinti gedimus ir per kurį laiką jie galėtų būti pašalinti.  Patikimumas ir objektyvumas kompiuterinės diagnostikos, kurią mes atliekame yra susijusi su  specialistų kvalifikacija. Visi mūsų meistrai yra  specialiai pasiruošę atlikti tokio pobūdžio darbus ir moka naudoti profesionalią diagnostikos įrangą.

 

Tv staliukai. Kaip pasirinkti geriausią?

Dabar baldų pasirinkimas yra toks didelis, kad net nėra aišku, kaip mums pasirinkti pačius geriausius sprendimus. Net ir tokia atrodytų smulkmena, kaip tv staliukai taip pat dabar turi labai platų pasirinkimą. Tv staliukai labiausiai namuose praverčia tada, kai į turimą sekciją netelpa didelis televizorius. Tokiu atveju geriausia yra sekcijos atsisakyti ir pasistatyti tv staliuką ir kokią nors komodą. Iš tikrųjų dizaino sprendimų gali būti tikrai pačių įvairiausių, tik jau čia būtų geriau pasikonsultuoti su patyrusiu interjero dizianeriu. Šie tikrai turi pakankamai patirties, todėl galės Jums mielai padėti. O galūt ir pats turite gerą stilistinį skonį ir galite laisvai priiminėti dizaino sprendimus? Bet kuriuo atveju bent jau internete pasidomėkite tam tikromis tendencijomis, kas dabar madinga, ir kas Jums galbūt yra gražu, kalbant apie baldus.

Taigi, Jūs įsigijote didelį plokščiaekranį televizorių su stovu ir dabar norite turėti tam pritaikytą geriausią tv staliuką? Televizoriai nuo savo pirmtakų smarkiai pasikeitė, todėl, jei pagaliau išmetėte lauk savo seną kineskopinį televizorių ir įsigijote naują plazminį, arba led, sveikiname! Tai puikus Jūsų žingsnis naujųjų technologijų kelio link. Kalbant apie televizorių stilių ir formas, šiuolaikinės tendencijos smarkiai pakeitė kryptį. Na o dideliam televizoriui, nesvarbu, kad jis labai plonytis, vis tiek reikia turėti tinkamą pastatymo vietą. O tam geriausiai tinka būtent tv staliukai.tv

Pirmiausia Jums reikia išsirinkti tinkamo dydžio tv staliuką. Kadangi jų pasirinkimas yra labai didelis, dydį, o tiksliau staliuko ilgį ir plotį, reikia derinti su televizoriaus formatu. Taip pat atminkite, kad geriau jau yra nusipirkti šiek tiek didesnį staliuką, kadangi nereikia atmesti galimybės, jog po kurio laiko norėsite įsigyti dar didesnį televizorių. Kitas dalykas, yra svarbu, kad tv staliukas galėtų laisvai ir tvirtai išlaikyti televizoriaus svorį. Rinkitės gamintojo gaires ir derinkite jas su televizoriaus modeliu ir dydžiu. Jei pasirinksite netinkamai, tikėtina, kad televizorius nukris, o be to, pastebėta, jog dažniausiai per tokias klaidas nukenčia vaikai, nes susižaloja.

Kad ir kaip gražiai Jums atrodytų vienoks, ar kitoks staliukas, vis dėlto jį Jums reikės derinti dar ir prie kambario dydžio. Į kambario dydį reikia atsižvelgti ir tais atvejais, kai renkamės bet kokius baldus, nebūtinai tv staliukus. Didelis tv staliukas leidžia įsigyti platesnius televizorius. Tačiau mažuose kambariuose jie gali netikti vizualiai, todėl rinktis reikia labai atidžiai.

Taip pat reikia atsižvelgti į tokius dalykus kaip papildoma įranga prie televizoriaus ir stalčiai. Apsvarstykite, ar Jums reikia, kad tv staliukas turėtų stalčius? Ne visiems to reiia, nes turi ir taip, kur susidėti daiktus. Tačiau daugelis nori šalia pasistatyti dar ir garso kolonėles, dvd grotuvą, arba kokią nors papildomą garso ir vaizdo įrangą. Tada taip pat bus reikalingas didesnis tv staliukas. Jei įrangos yra labai daug, gali būti, kad Jums teks peengti rią ir įsigyti vne tv staliuką, o tiesiog visą pramoginį centrą. Čia labiau svarbu tiems, kurie savo namuose nori turėti namų kiną. Tačiau, jei kambaryje nėra ypatingai daug vietos, galūt Jums reikėtų pagalvoti ir visas detales laikyti skirtingose vietose?

Galiausiai liko pasirinkti tv staliuko medžiagą ir stilių. Tai yra grynai asmeninio skonio reikalas. Galima rinktis natūralią medieną, pridėti ir stiklo dureles ir sugalvoti dar daug įvairių stiliaus dalykų.

Roletai internetu

Roletai internetuAnksčiau, kai žmonės norėjo apsaugoti savo butą arba biurą  nuo įsilaužėlių jie montuodavo grotas. Su laiku buvo pradėta naudi  kitas medžiagas.  Šiais laikais egzistuoja kur kas patikimesnė apsauga, tai yra roletai. Be to, roletai internetu yra dar paprastesnis būdas, kadangi jūs negaišite savo brangaus laiko pasivaikščiojimams po parduotuve. Roletai turi šiuos privalumus:

 • Jie nesugadins jūsų lango estetinės išvaizdos;
 • Taip pat šie roletai yra labai paprastai valdomi;
 • Faktiškai apsaugo jūsų langą nuo įsilaužimo ir mechaninių pažeidimų;Roletai internetu
 • Taip pat jos pagerina šilumą izoliuojančias savybes;
 • Jos yra pigesnės nei kitos alternatyvos.

Tačiau kaip tinkamai pasirinkti langų roletus?  Langų roletai gali pasižymėti įvairiausiomis charakteristikomis priklausomai nuo to iš kokios medžiagos jos yra gaminamos ir kokia bus jų pagrindinė funkcija. Roletai internetu gali būti:

 • Apsauginiai;
 • Dekoratyviniai;
 • Šilumą izoliuojantys;
 • Mišrūs;
 • Roletai gali būti gaminami iš plieno, plastiko ir aliuminio. Daugiau apie tai: www.soliteka.lt

Atrodo, kad būtent plieniniai roletai gali geriausiai atlikti  apsauginę funkciją nuo neigiamų aplinkos faktorių ir taip pat nuo vagišių. Tikrai ši medžiaga yra pakankamai tvirta, jj yra naudojama gaminant šias interjero detales. Tačiau taip pat šie roletai turi ir savo trūkumus, tai yra juos gali paveikti korozija, net  jei yra tinkama danga.  Taip pat tai yra per didelis svoris.  Be to, nebus užtikrinta tinkama šilumos  apsauga taip pat roletai internetu yra ir plastikiniai, be jokiu abejonių šie roletai yra lengvesni, ir jie nereikalauja tokios ypatingos priežiūros, jų neveikia korozija, tačiau tikriausiai plastikiniai  roletai  tai nėra pati geriausia apsauga. Tarp pagrindinių plastikinių roletų ypatybių galima išskirti šias:

 • Tai nėra  tvirta medžiaga, ji nėra  atspari smūgiams, o ypatingai šaltyje;
 • Tai  nėra patikimas apsauga nuo įsilaužimo.

Taip pat yra ir aliuminio roletai, kurie atitinka visus reikalavimus, šie roletai yra  atsparūs gaisrui , tvirti, jų neveikia vėjas, be to yra užtikrinama pakankama garso izoliacija.  Tokie roletai yra tikrai labai kokybiški.   Be to, roletai yra  valdomi labai paprastai. Priklausomai nuo to kokia yra roletų rūšis, kokia yra jų masė, dydis ir kiekis,  kaip dažnai jie yra atidaromi ir uždaromi yra būtina pasirinkti vieną arba kelis atidarymo būdus kaip turi būti valdoma ši sistema. Egzistuoja šios roletų valdymo rūšys:

Automatinis, kai roletai yra valdomi elektros pagalba tai yra valdymo pultelio  dėka arba jie gali būti reguliuojami rankiniu būdu.  Kas yra patraukliausi, kad jei jūs  norite įsigyti roletus visada  yra patrauklus variantas roletai internetu.  Roletai tai yra praktiškas ir įdomus interjero elementas, kuris yra naudojamas šiuolaikinėse patalpose. , tai yra efektyvi apsauga nuo  saulės spindulių ir atitinkamai nuo svetimų žmonių žvilgsnių. Tačiau roletai gali praleisti skirtingą saulės spindulių kiekį, taip pat juos yra paprasta prižiūrėti jums tik drėgnu skudurėliu reikės išvalyti dulkes.  Roletai tarnauja ilgaamžiškai ir jų neveikia nešvarumai. Be to , jie yra atsparūs gaisrams ir pasižymi šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Jos gali būti naudojamos įvairiose patalpose, tai yra svečių kambariuose, vaikų kambariuose, miegamuosiuose ir net biuruose.  Tai yra puiki alternatyva, kuri šiais laikais pakeičia užuolaidas ir tai daro labai sėkmingai, tai nyra savarankiška interjero detalė.  Sumontuoti  šiuos roletus galima ir savarankiškai, kadangi jų konstrukcija yra pakankamai paprasta.  Taip pat  jei roletai yra pagaminti iš audinio ant jų gali būti vaizduojami patys įvairiausi piešiniai, tai gali būti jūsų įmonės logotipas arba skaitmeninė nuotrauka.  Mes jums padėsime pasirinkti jums tinkamiausius roletus internetu.

Žvynelinė

ŽvynelinėŽvynelinė tai yra chroniška odos liga, kuri turi tikrai ne vieną simptomą. Dažniausiai atsiranda  raudonos dėmės ant odos su pajuodusiais kraštais.  Apvalios  ir ovalios  dėmės yra padengtos stora, balta oda. Pažeidimų kiekis ir dydis gali būti labai įvairus. Ši  paplitusi odos liga gali atsirasti  esant  bet kokio amžiaus.  Žvynelinė pakankamai dažnai atsiranda odos vietose, kurios yra dažniau trinamos, tai gali būti keliai, alkūnės, pilvas, apatinė nugaros dalis.  Taip pat žvynelinė kartais atsiranda  galvos odoje, rankose ir kojose, šalia nagų ir taip pat gleivinėje.  Net šiais laikais nėra tiksliai žinoma, kodėl yra susergama žvyneline, tačiau yra žinoma, kad  ši liga gali atsirasti  dėl daugybės tam tikrų faktorių:

 • Stresas;
 • Pervargimas;
 • Psichologinis šokas;
 • Odą trinanti apranga;
 • Tam tikri vaistai;
 • Infekcijos, pavyzdžiui faringitas.

 

Žvynelinė  gali sukelti chroniškus uždegimus. Uždegimus, kurie atsiranda  dėl T –limfocitų, kurie  greitina ląstelių regeneracijos procesą.  Taip pat greitėja epidermio ląstelių gamyba. Vietoje įprastų  28 dienų regeneracija įvyksta per 3-4 dienas nuo bazinio iki raginio sluoksnio.  Ląstelės lieka  odos paviršiuje ir pradeda kauptis. Dėl to formuojasi  raudonos, pleiskanojančios odos vietos.  Žvynelinė kartais  gali būti  išoriškai nepastebima, o kartais  ji galima  labai stipriai žaloti žmogaus išvaizdą.  Žvynelinė tai yra odos būklė, kai  ant jos atsiranda, raudonos, sausos, niežtinčios dėmės.  Žvynelinės apnašos yra pakankamai populiarios, tačiau jų formų yra ne viena. Labai dažnai šios raudonos dėmės pradžioje būna labai nedidelės, tačiau padėtis blogėja ir su laiku jos pasidengia  baltais žvynais ir pleiskanomis.  Tai yra chroniška odos liga, kurios metu atsiranda rausvos dėmės ir pleiskanos.   Nuo 1 iki 3 procentų planetos gyventojų  serga šia liga.  Žvynelinę sukelia ne tik  fizinį, tačiau ir  psichologinį nepatogumą.  Taip pat ši liga gali atsirasti dėl  depresijos, sumažintos savivertės,  bendravimo  problemų, darbo.  Pas sveikus žmones  odos ląstelės atsinaujina  kiekvieną mėnesį.  Apmiręs odos sluoksnis yra  atnaujinimas šviežiomis ląstelėmis iš apatinio odos sluoksnio.  Tačiau pas žmones, kurie serga žvyneline  šis procesas vyksta labai  aštriai ir staigiai.  Jos atsinaujina per kelias dienas. Tokiu būdu oda sustorėja ir  susidaro tam tikri žvyneliai, kurie atrodo nelabai estetiškai.

Raudonos dėmės gali būti įvairių dydžių. Pakankamai dažnai jos yra   galvoje, ten kur yra plaukai, keliuose, alkūnėse, nugaros apačioje ir taip pat ant sėdmenų.  Įprasta žvynelinė pasireiškia dideliu niežėjimu, ypatingai jei  ji yra odos  raukšlėse ( pavyzdžiui po krūtine). Taip pat ši nemaloni liga gali pažeisti net rankų  arba kojų nagus.  Labai dažnai  ši liga taip pat sukelia sąnarių uždegimus, tai yra vadinama žvynelinės artritu.  Dažniausiai žvynelinė  atsiranda jau brandžiame amžiuje, nors kartais nutinka ir taip, kai šia liga suserga ir vaikai.  Žmonės, kurių oda yra švelni ir sausa yra labiau linkę sirgti šia liga.  Labai dažnai pirmoji žvynelinės dėmė yra pastebima sugadintos odos zonoje, ten kur yra nutrynimai arba įdrėskimai. Žvynelinė tai nėra užkrečiama liga ir ji nėra perduodama prisilietus arba  buitiniu keliu.  Šios ligos priežastis iki šiol dar nėra nustatyta. Šiais laikais daugelis mokslininkų mano, kad tai yra autoimuninė liga.  Taip pat jos vystymuisi tam tikrą  įtaką daro  genetiniai faktoriai, ypatingai jei jūs turėjote giminaičių, kurie sirgo šia liga. Žvynelinė būna  chroniškos formos su tam tikrais ligos paūmėjimais ir remisija.  Su laiku ligoniai pradeda atkreipti dėmesį į tai kas sukelia šią ligą.  Tai gali būti stresas, sausas arba vėsus oras ir atitinkamai turi būti parenkamas tinkamas žvynelinės gydymas.

Kodėl reikalingas stogo šiltinimas?

Kodėl reikalingas stogo šiltinimas?Stogo šiltinimas yra būtinas kiekvienam pastatui, kadangi stogas, kaip žmogui kepurė, jš turėtų patikimai saugoti. Taigi kokios priežastys skatina imtis šio nelengvo darbų proceso?

Stogo remonto, šiltinimo ir kt. pokyčiai reikalingi dėl šių priežasčių:

 1. stogo šiltinimas yra vienas iš veiksmingų būdų namuose išsaugoti šilumą. Nors teigiama, kad ji iš namų gali iškeliauti per visas nesandarias jų vietas, o taip pat ir per sienose esančius oro tarpus, tačiau nesandarus stogas, neapšiltinta palėpė bei perdangos prisideda prie didžiausio šilumos praradimo. Kodėl būtent ši pastato vieta tokia esminė šiuo požiūriu? Ogi dėl pagrindinės šilumos savybės kilti į viršų, kuri ir pasireiškia dėl stogo nesandarumo.
 2. Kita svarbi priežastis, dėl ko reikalingas kokybiškas stogo šiltinimas, pasenusios stogo dangos bei konstrukcijų keitimas, yra galimybė į vidų patekti krituliams, drėgmei. T.y. lietus, pro tokius nesandarumus patekęs ant medinių stogo konstrukcijų, per labai greitą laiką jas pažeidžia, suteikdamas galimybę ten įsiveisti puviniui, pelėsiui, ką išnaikinti yra labai sunku. Be to, visi tokie pastatui bei jame esantiems žmonėms žalingi procesai skverbiasi gilyn į  toliau esančius sluoksnius, taigi toks laiku nesustabdomas judėjimas pastatui daro didelę žalą. Žinoma, net viena didesnė liūtis jau gali pasiekti gyvenamąsias patalpas, kurių sienos, lubos iš karto būtų paveiktos vandens, o visa tai tiesiog sugadintų net prabangiausią remontą.
 3. Kokybiškas stogo šiltinimas garantuoja ne tik patikimą šilumos išsaugojimą pastato viduje, bet taip pat pro jį nepatenka vasariškas karštis. Kaip žinome, per stogą geriausiai yra kaitinama, tačiau, jei jis tinkamai užsandarintas, kaitra ten nepavojinga. Todėl ir patalpose nereikės vėdinimo sistemos, nes ten turėtų būti pakankamai vėsu, nors lauke tvyrotų vasariška, vis dažnėjanti tvankuma.
 4. Taip pat, žinoma, yra itin svarbu, kad stogas būtų išvaizdus, puoštų visą pastatą, būtų pastebimas, stilingas, derantis prie viso statinio architektūrinės išvaizdos. Daugiau apie tai: www.siltinimas-poliurentanu.com

Kokybiškai atliktas stogo šiltinimas tai:

 • Šilti ir jaukūs namai, kai lauke drėgna ir šalta,
 • Šeimininkų pinigų taupymas, nes jiems nebereikės už šildymą mokėti daug, o gyventi šaltai,
 • Žymiai geresnė garso izoliacija, nes iš lauko į vidų nebesklis triukšmas, aplinkinių gatvių gaudesys,
 • Atskirų pastato dalių apsauga.

Naujai statomo namo stogo šiltinimas atliekamas tinkamai parenkant šiltinimo medžiagas, atidžiai laikantis šiltinimo darbų atlikimo reikalavimų ir taisyklių, kurios turi nemažą įtaką ilgalaikiam stogo eksploatavimui, bei kuo kokybiškiau atliekant visus izoliavimo etapus. Prieš imantis seno stogo šiltinimo, pirmiausia būtina atidžiai apžiūrėti ir įvertinti esamų konstrukcijų būklę, susidėvėjimą, pakeisti tai, kas reikalauja atnaujinimo ar specialaus remonto, o tik po to imtis paties šiltinimo proceso.

Stogo šiltinimas gali būti atliekamas naudojant šias izoliacines medžiagas:

 • akmens arba mineralinė vatą,
 • polisterolą,
 • ekovatą,
 • poliuretaną,
 • termoputas.

Mūsų šalies meistrai, kurių darbo specifika – stogų šiltinimas bei kitų pastato dalių izoliavimas, dažnai naudoja poliuretaną, kuris dar kitaip sutrumpintai yra vadinamas PPU. Ši medžiaga pasižymi puikiomis šilumos, garso bei drėgmės izoliavimo savybėmis. Poliuretano putos naudojamos ir plokščių, ir šlaitinių stogų šiltinimui. Iš vidaus ir išorės stogai šiltinami uždarų porų poliuretanu, kuris pasireiškia savybėmis puikiai izoliuoti tas pastato vietas, į kurias dažnai patenka vanduo. Gebėjimas puikiai sukibti su bet kokiais šiltinamais paviršiais – tai dar viena teigiama poliuretano savybė.

Valgomojo baldai

valgomojo baldaiBet kurio valgomojo   neatskiriama dalis yra  valgomojo baldai. Be jų būtų pakankamai sudėtinga įsivaizduoti šią patalpą.  Valgomasis tai yra tokia  namų dalis kur labai dažnai yra organizuojamos įvairios šventės, todėl yra labai svarbu, kad  valgomajame būtų jauku.  Tačiau jokiu būdu neverta pamiršti  tai, kad valgomasis turi tinkamai atrodyti, turi būti parinktas tinkamas stilius. Kai yra pasirenkami valgomojo baldai labai svarbu įsiminti, kad   valgomasis tai yra  vieta kur susirenka daug žmonių ir valgomojo baldai, kuriuos jūs pasirinksite jums turi tarnauti ne vienerius metus.  Valgomasis tai yra  vieta, kurio žmonės geria ir  valgo. Anksčiau  valgomasis buvo atskirtas nuo  virtuvės, kadangi  namuose būdavo tarnai.  Tačiau mūsų laikais tai jau nėra aktualu, kadangi daugelis šeimų neturi tarnų. Maistą gamina tik  namų šeimininkės. Šiais laikais valgomasis tai yra  valgymo zona, kurioje turi būti tam tikras stalo ir kėdžių komplektas.  Jei jums pasisekė ir jūs turite erdvius namus, tokiu atveju jūsų valgomajam turi būti skirta atskira vieta ir tokiu būdu jūs niekaip neišvengsite to, kad jūsų namuose turės būti sukurtas valgomojo interjeras, turės būti  tinkamai parinkti valgomojo baldai.  Tai yra  mums įprastas pietų stalas ir kėdės, įvairios  virtuvinės spintelės su stikinėmis durelėmis kur bus saugomi jūsų indai. Continue reading

Nauji butai Palangoje

 

nauji butai palangojeKad ir kokie įvykiai vyktu pasaulyje, tačiau geriausias būdas investuoti pinigus visada  bus nekilnojamas turtas, kadangi jo kaina praktiškai visada auga, todėl kai jūs įsigysite nekilnojamą turtą jūs padarysite sėkmingą investiciją ir patikimai apsaugosite ne tik savo kapitalą, tačiau taip pat virš galvos turėsite stogą, kadangi tai bus jūsų namai.  Labai patrauklus pasirinkimas yra nauji butai Palangoje, kadangi  jie yra ramioje vietoje,  iki jūros kelionė jums  užtruks vos 5 minutes ir jūs  jau galėsite mėgautis saule  kopose,  nauji butai Palangoje yra  pušų apsuptyje taigi jums tikrai labai patiks  ramybė, kuri tvyro šioje vietovėje.  Taip pat kaip yra visiems puikiai žinoma skirtingose statybos etapuose kvadratinio metro kaina bute  bus skirtinga.  Kadangi butai yra  šalia jūros, todėl vasaros metus jūs visada galėsite maloniai atsigaivinti tai be jokių abejonių  yra didelis privalumas ir yra viena iš geriausių investicijų, kadangi butai prie jūros visada išlaikys palankią kainą jums.  Gražus  ir besivystantis rajonas  puikiai tiks žmonėms, kuriems patinka ramybė ir patogus gyvenimo būdas.  Nauji butai Palangoje buvo pastatyti naudojant šiuolaikiškas technologijas. Be to, jūs turėsite galimybę pailsėti nuo miesto triukšmo ir galėsite pasidžiaugti natūraliu gamtos grožiu.  Jūs  galėsite mėgautis nepakartojamu kraštovaizdžiu, kuris jums atsivers per langą,  matysite pušis, žaliąją zoną ir  kitus  akį džiuginančius vaizdus. Continue reading

Pirties krosnelės. Kaip jas pasirinkti?

pirties krosnelėsPirties krosnelės yra vienas iš svarbiausių šio statinio atributų. Nes kaip gi kitaip, jei pirtyje, nebus krosnelės? Vadinasi, tada pirtyje nebus ir ugnies, o kartu ten nesijaus šilumos, kaitros. Taigi – pirtis be joje kūrenamos krosnelės tiesiog nebetenka tiesioginės savo prasmės. Aptarkime, kokią naudą žmogui teikia pirties malonumai ir kokios krosnelės jai būtų tinkamiausios, kad šis šildymo elementas pateisintų visų besilankančių pirtyje poreikius, o tuo pačiu ir jiems nepakenktų. Continue reading

Geriausia vairavimo mokykla – ne mitas

geriausia vairavimo mokyklaVairavimo mokyklos siekia pasiekiamo vardo – geriausia vairavimo mokykla. Vairavimo mokyklos, kaip žinote, yra privačios, jos turi direktorius, turi savininkus. Jų svajonė, kad, kai kalbama apie jų vairavimo mokyklą, su kuria jie dirba, būtų sakoma geriausia vairavimo mokykla! Kaip reikia to siekti? Pirmiausia atitinkami asmenys turėtų kruopščiai atrinkti vairavimo mokyklos personalą: teorijos mokytojus, administratorių, vairavimo instruktorius ir kt. Ką tai duoda? Atidus personalo komandos sudarymas vadovams yra aktualus, nes kai įmonėje dirba charizmatiški ir kompetetingi darbuotojai, norinčių mokytis vairuoti pas juos būna daugiau nei pas konkurentus. Continue reading