Biorevitaclizacija tai odos jauninimas

Biorevitalizacija

Biorevitalizacija, tai yra vienas iš metodų kaip gali būti koreguojami odos trūkumai, kai į jos gilius sluoksnius yra suleidžiama hialurono rūgštis. Šis terminas reiškia natūralų pagyvinimą. Biorevitalizacija tai yra hialurono pristatymas į odos ląsteles, kuri skatina audinių regeneraciją. Ši rūgštis tai yra natūrali mūsųbiorebb odos sudėtis, ją organizmas gamina ir savarankiškai. Būtent ši rūgštis yra atsakinga už natūralų odos drėkinimą, jos elastingumą ir jaunystę. Tačiau po kurio laiko regeneracijos procesai lietėja ir atsiranda pirmosios raukšlės. Iš esmės tai yra mezoterapija, tačiau turi šiek tiek skirtumų. Kai yra atliekama ši procedūra į odos dermą yra suleidžiama hialurono gelis, kuriam yra reikalingas laikas, kad jis galėtų išnykti. Todėl injekcijos yra atliekamos naudojant papules, kai į gilius odos sluoksnius yra suleidžiamas gelis, kuris pasiskirsto priklausomai nuo gamintojo, tačiau tai dažniausiai įvyksta per 48 valandas. Palyginus su kitais odos jauninimo metodais šis turi kelis pakankamai aiškius privalumus. Tokia procedūra stimuliuoja natūralios hialurono rūgšties ir kolageno gamybą odoje. Tokia procedūra ne tik kompensuos šios rūgšties deficitą, tačiau taip pat skatina jos gamybą odoje, taip pat padidina kolageno ir elastino kiekį, kuris yra būtinas, kad jūsų oda būtų elastinga ir patempta. Šios unikalios procedūros metu yra atliekamas ilgalaikis valymas.

Biorevitalizacija tai yra visiškai alergijos nesukelianti procedūra. Jūs procedūros metu nejausite jokio skausmo, ji yra labai paprastai ištveriama ir nereikalaus reabilitacijos periodo. Preparatai, kurie yra naudojami šios procedūros metu yra identiški hialurono rūgščiai. Štai kodėl yra garantuojama, kad jūs nepajusite jokios alerginės reakcijos. Biorevitalizacija tai yra galimybė jauninti odą bet kuriuo metų laiku, taip pat ir vasaros mėnesiais. Tai yra natūralesnis būdas atkurti spindinčią odą. Specialiai jums yra sukurta individuali biorevitalizacijos programa priklausomai nuo to kokia yra jūsų odos rūšis. Įprastą ciklą sudaro 2-3 hialurono rūgšties suleidimo seansai, tarp procedūrų turi būti bent 15 dienų intervalas. To jums tikrai pakaks, kad jūs galėtumėte įvertinti gautą rezultatą. Bus atkurtas jūsų odos elastingumas, patempimas ir tinkamas tonusas. Jūsų oda atgaus spindinčią išvaizdą, bei sveiką veido odos spalvą. Oda bus drėkinama optimaliai, bus pagerinti veido kontūrai. Tam, kad rezultatas būtų matomas ilgiau praėjus keliems mėnesiams šią procedūrą reikėtų pakartoti. Preparatas padeda patikimai išspręsti odos problemas, bus pašalinta pigmentacija, atkurtos antioksidacinės odos savybės, taip pat jos neveiks tioksinės medžiagos. Tai yra šiuolaikiška procedūra, kuri yra atliekama naudojant hialurono rūgštį, tai padės normalizuoti medžiagų apykaitos procesus, pagerins imuninę sistemą, atkurs odą, bei apsaugos jūs nuo laisvųjų radikalų.

Kai bus atlikta biorevitalizacija specialistai rekomenduoja naudoti preparatus, kurie pasižymi antibakteriniu ir priešuždegiminiu poveikiu. Tačiau tokius preparatus turi paskirti specialistas, kosmetologas. Žinoma, po šios procedūros yra labai draudžiama lankytis sporto salėje, baseine, pirtyje, bei saunoje. Be to, kur kas geriau kurį laiką nesilaikyti soliariume, kad nebūtų panaikinamas preparato poveikis ir procedūros efektyvumas. Kai injekcijų metu į odą yra suleidžiama rūgštis jūs žinote, kad gausite tokį poveikį, kurio jūs tikėjotės. Biorevitalizacija tai yra šiuolaikiškas metodas, kuris yra sukurtas efektyviam odos atjauninimui. Žinoma, kad būtų pasiektas toks rezultatas yra naudojama hialurono rūgštis, kuri yra suleidžiama injekcijos pagalba. Šis metodas yra   vienas iš efektyviausių būdų, kuris padeda kovoti su senėjimo sukeltomis raukšlėmis. Tai gali būti ne tik gydymo metodas, tačiau taip pat ir profilaktika.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *