Stiklų tamsinimas tai apsauga

Stiklų tamsinimas

Kodėl yra tamsinami automobilių stiklai. Kai kurie atlieka stiklų tamsinimą, kadangi jie rūpinasi savo sveikata, o kiti tam, kad jų automobilis įgautu naują išvaizdą. Stiklų tamsinimas yra atliekamas, kai norima apsisaugoti nuo saulės ir karščio, kuris patenka neribojamais kiekiais. Taip pat gali būti atlstiklu tamsinimasiekamas tamsinimas chameleonas, tai yra tik tam tikra plėvelės alternatyva ir ji skiriasi tuo, kad toks tamsinimas gali automatiškai keisti šviesos pralaidumą priklausomai nuo to koks yra saulės šviesos ryškumas. Taigi dėl kokių priežasčių dažniausiai yra atliekamas stiklų tamsinimas. Ši procedūra yra atliekama, kai norima sumažinti temperatūrą automobilio salone. Daugelis ultravioletinių spindulių nepereina per tamsintą langą ir tuo pačiu vairuotoją ir keleivius apsaugo nuo galimų onkologinių susirgimų. Stiklų tamsinimas gali apsaugoti nuo įsipjovimo, kai yra atliekamas stiklinimas. Taip pat stiklai neišsibarsto į įvairias puses. Su tokiais stiklais jums nebus baisūs šviesos atspindžiai, kurie atsispindi nuo sniego ir kitų automobilių žibintų. Tamsinti stiklai jūs apsaugos nuo kitų žmonių žvilgsnių. Labai dažnai saulės spinduliai yra pagrindinė priežastis, kodėl yra pažeidžiama automobilio plastikinė panelė. Langų tamsinimas jūsų automobilį apsaugos nuo šios problemos. Tamsinimas tai yra specialios medžiagos klijavimas ant automobilio stiklo. Įprastai, kai yra atliekama ši procedūra ant stiklo yra klijuojama speciali plėvelė. Tam ant jos paviršiaus yra padengiami klijai ir specialios metalo medžiagos. Žinoma, šios procedūros kaina priklauso nuo įvairių faktorių ir nuo to koks specialistas atlieka darbus.

Apie tamsinamas plėveles sklinda pakankamai daug mitų. Pagrindinis yra tas, kad tamsinimo plėvelė labai apsunkina važiavimą automobiliu vakare arba naktį. Tai yra visiškai klaidinga nuomonė, kadangi plėvelė gali praleisti bet kurią šviesą. Plėvelės spalvą ir tamsinimą gali pasirinkti savarankiškai. Viskas priklauso nuo to kokie yra vairuotojo poreikiai. Stiklų tamsinimas yra atliekamas iš vidinės stiklo pusės, o tai teikia apsaugą nuo pažeidimų ir prastų oro sąlygų. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo yra pakankamai paprastas procesas. Tačiau, kai yra mėginama tamsinti stiklus, suprantate, kad viskas nėra taip paprasta, todėl geriau kreiptis į specialistus. Tuo jūs galite įsitikinti patys. Prieš tai, kai bus atliekamas stiklų tamsinimas turi būti atliekamas jų kruopštus valymas nuo įvairiausių riebalų ir nešvarumų. Ant stiklo negali būti net pačių menkiausių dulkelių, kadangi priešingu atveju darbas bus atliekamas nekokybiškai ir paviršiuje gali susidaryti burbuliukai. Prieš klijuojant ant stiklo plėveles verta apgalvoti visas net ir smulkiausias detales. Tuo atveju jei prie stiklo bus pritvirtintos antenos tokiu atveju pagalvokite kaip reikia tinkamai jas apeiti.

Sunkiausiai tamsinamas yra galinis stiklas, ypatingai jei ant jo yra stop signalas ir kiti elementai. Jei jums bus neįmanoma kokybiškai atlikti darbus tokiu atveju pagalbos kreipkitės į specialistus arba atsisakykite galinio stiklo tamsinimo idėjos. Kartais profesionalai net nuima stiklus iš automobilio, kad būtų tinkamai atliekamas darbas. Prieš tai, kai bus ant stiklo klijuojama plėvelė ji yra sudrėkinama muilo tirpalais. Vėliau, kai yra atliekamas stiklų tamsinimas plėvelė turi būti užtempiama galais taip, kad būtų visiškai padengtas stiklas. Taip pat neturėtų būti liečiama centrinė plėvelės dalis, kadangi priešingu atveju jūs rizikuojate sugadinti tamsintą stiklą jo pradžioje. Vėliau plėvelė turi būti ištepama specialiais klijais ir skirkite dėmesį jų kraštams. Kai idealiai priglus plėvelė prie paviršiaus turi būti pašalinami klijų likučiai. Tuo atveju jei susidarys burbuliukai, pašalinkite likusį skystį per kraštus. Tam, kad būtų gaunamas geresnis rezultatas turi būti naudojama kažkas kas padėtų pašalinti nereikalingus klijus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *